Наши контакты

Графік роботиПрийом замовлень Пн.-Нд.:09:00-21:00    Видача замовлень Пн-Пт:11:00-21:00

Все, що треба знати про E-SIM

Віртуальні сім-карти сьогодні на піку популярності – практично кожен виробник вже представив пристрій з підтримкою E-SIM. На початку ери мобільних телефонів щось подібне вже практикувалося, але велика кількість недоліків віртуальних акаунтів першого покоління призвела до переходу на більш практичні SIM-карти, які ми звикли бачити зараз.

Ці карти також пройшли тернистий шлях перетворень, і тепер ми маємо найменші картки в історії телефонів. Перехід на віртуальні сімки несе в собі низку переваг, щоправда, доступний він далеко не всім. Технологія тільки розвивається, тобто, і скористатися нею поки мають можливість тільки власники флагманських сучасних пристроїв.

vse-chto-nuzhno-znat-o-e-sim-1

В яких випадках актуально перейти на новий стандарт

Однією з головних переваг переходу на E-SIM вважається його компактність. З популяризацією інтернету речей електроніка стала вимагати доступу до мережі, але простір під звичну нам сім-карту без шкоди для дизайну гаджета передбачити не вдається.

Тим, хто часто подорожує та має потребу в регулярній заміні карт мобільних операторів, технологія дозволяє підключатися до мобільних мереж більш зручно і швидко. Підготуватися до поїздки можна ще до виїзду з батьківщини. Достатньо завести дані нового оператора в смартфон у своїй країні – і тариф потрібної держави буде активний.

Переваги використання E-SIM

З віртуальною картою втрата або заміна смартфона не відіб'ється на можливості користувача залишатися на зв'язку. За необхідності клієнт зможе перепрограмувати загублений номер на іншому гаджеті.

А в разі якщо ви вирішили змінити смартфон на новішу модель, але теж з підтримкою E-SIM, прив'язка акаунта мобільного оператора буде простою і швидкою.

Використання одного номера стане доступним для декількох пристроїв. Наприклад, вигідний тариф на смартфоні можна «розділити» зі смарт-годинником, якому потрібен мінімальний, але стабільний доступ до інтернету, або з планшетом, щоб використовувати нараховані оператором гігабайти з комфортом.

Віртуальна сімка буде доречна і при взаємодії з декількома місцевими операторами зв'язку. Користувач може прив'язати до 5 номерів на один E-SIM, тому подорожі за кордон або використання особистих і службових номерів стануть простішими та практичнішими для українців.

Виробникам впровадження цієї технології дозволить зробити свої продукти ще тонше та елегантніше, а простір на місці слота для встановлення карти мобільного оператора можна залучити для більш технологічних і потужних комплектуючих.

vse-chto-nuzhno-znat-o-e-sim-2

Недоліки E-SIM

При переході на E-SIM користувач може зіткнутися з відсутністю зв'язку протягом деякого часу. За різними даними на процес активації віртуальної сімки потрібно від однієї години до доби.

Кількість бажаючих долучитися до нової технології поки перевищує пропозиції операторів. З 4 головних постачальників послуг в Україні поки що тільки два відкрили замовлення на віртуальні картки.

Посилення безпеки гаджета в разі втрати

E-SIM не встановлюється в пристрій фізично, тобто, пошкодити смартфон або інший гаджет практично нереально. Ті, хто стикався з поломкою слота для сім-карт і проблемами його заміни, знають, що новий формат взаємодії з мобільним оператором буде простіше і не принесе незручностей.

У разі крадіжки або втрати, віртуальну карту нереально відключити або викинути, тому відстежити місце розташування і повернути смартфон буде набагато легше. Щоб деактивувати E-SIM, необхідно ввести код, який доступний тільки справжньому власникові апарата, тому зловмисники не зможуть скористатися вкраденим гаджетом.

Підтримка технології E-SIM в смартфонах та інших гаджетах

Сьогодні переважно флагмани підтримують віртуальну карту мобільного оператора. До них відносять актуальні моделі iPhone та iPad, деякі версії смарт-годинників Apple Watch, топовий смартфон від Motorola, Google Pixel, преміальні пристрої 2020 року під брендом Samsung, годинник Huawei Watch 2 і планшет Microsoft Surface Pro 5.

vse-chto-nuzhno-znat-o-e-sim-3

З великою ймовірністю список підтримуваних гаджетів розширюватиметься, оскільки технологія E-SIM вже зарекомендувала себе як практична і зручна заміна традиційним картам.

Вгору