Наши контакты

Графік роботиПрийом замовлень Пн.-Нд.:09:00-21:00    Видача замовлень Пн-Пт:11:00-21:00

Чи варто купувати відновлений iPhone?

Прагнення заощадити на купівлі та бажання придбати преміальний смартфон мотивує купити відновлений iPhone. Ця ідея несе в собі не тільки фінансову вигоду, а й кілька переваг перед придбанням б/в пристроїв або придбанням нового гаджету.

vosstanovlennyi-iphone-1

Що являє собою відновлений смартфон?

Відновленню на заводах Apple підлягають всі апарати, які повернулися виробникові. Причиною повернення може стати дефект смартфону, бажання покупця замінити колір або модифікацію пристрою, купівля нової моделі за програмою обміну з доплатою Trade-in.

Незалежно від того, чи використовувався гаджет, його обладнують новим оригінальним комплектом аксесуарів, замінюють корпус пристрою, його акумуляторну батарею, проводять повне тестування, встановлюють оригінальні нові компоненти.

Особливою вдачею буде придбати відновлений iPhone, який не експлуатувався та був повернений протягом 14 днів з моменту купівлі. Таким чином можна отримати абсолютно новий апарат за зниженою вартістю. Але навіть якщо смартфон надійшов до виробника з браком, то фахівці вже усунули дефект.

Відмінності нового та відновленого iPhone

Новий телефон складається з компонентів, які раніше не були використані. Переконатися, що перед очима відновлена ​​модель, легко – на коробці немає зображення пристрою, тільки номер моделі та інформація про те, що iPhone Refurbished.

Назва моделі відновленого смартфона починається з букви F, в той час як нові гаджети маркуються буквою М. Цю інформацію можна знайти і на коробці зі смартфоном, і в налаштуваннях гаджету.

Ані візуально, ані в наборі функцій відновлені апарати не відрізняються від звичайних. Навіть серійний номер після відновлення пристрій отримує новий.

В чому особливість Seller Refurbished?

Смартфони незаводського відновлення, або Seller Refurbished, здобувають первозданний вигляд без відправлення гаджету на завод Apple. Це дозволяє прискорити процес підготовчої роботи та тестування пристрою. У разі якщо репутація продавця позитивна, то нарікань на гаджет не виникне.

IPhone, відновлений без залучення співробітників Apple, залишається яблучним смартфоном, тому його надійність зберігається для покупця. Щоб не сумніватися у вірності свого вибору, достатньо віддати перевагу продавцеві, який гарантує якість роботи пристрою протягом року.

Фактор ризику при такій покупці практично відсутній. По-перше, гарантійні випадки будуть покриті зобов'язаннями продавця. По-друге, економія при придбанні такої техніки істотна. По-третє, більшість продавців піклується про свою репутацію і жорстко контролює якість таких продуктів.

Відгуки про купівлю відновлених гаджетів свідчать про те, що, незважаючи на спосіб відновлення, користувачі позитивно ставляться до refurbished продуктів і все рідше сумніваються, перш ніж придбати їх.

Переваги покупки відновленого iPhone

Як і нова модель, Refurbished отримає 1 рік гарантії, тому купівля відновленого телефону не несе в собі загрози для власника. Офіційна гарантія захищає від заводського браку та дефектів. Істотна різниця в ціні в порівнянні зі звичайними смартфонами – це можливість придбати необхідний комплект аксесуарів для максимально комфортного користування.

Тим, хто сумнівається, чи варто купувати відновлені моделі, рекомендують скористатися такою можливістю. Більше ніж 90% покупців Refurbished iPhone задоволені своїм вибором і надалі планують оновлювати смартфон новою версією відновленого приладу.

vosstanovlennyi-iphone-2

Вгору