Наши контакты

Графік роботиПрийом замовлень Пн.-Нд.:09:00-21:00    Видача замовлень Пн-Пт:11:00-21:00

Чому важливо якомога швидше замінити розбитий екран смартфону?

Багато користувачів, які розбили телефон, не поспішають в ремонтні майстерні, якщо дисплей відгукується на натискання. Однак не варто затягувати з заміною, адже чим довше смартфон залишається незахищеним, тим більш згубними будуть наслідки та дорожче сервісне обслуговування.

Навіть невелика «павутинка» або самотня тріщина на дисплеї може стати причиною серйозного та дорогого ремонту. Можливо, купити новий смартфон буде навіть вигідніше, ніж ремонтувати розбитий.

razbityi-ekran-smartfona-4

Що відбувається з розбитим дисплеєм непомітно для користувача?

Якщо смартфон до падіння мав вологозахист – про цю фішку варто відразу ж забути. Тріщини, навіть невеликі, не врятують комплектуючі від впливу вологи, а «потопельники» часто вже не підлягають ремонту.

Пошкодження корпусу призводить до розгерметизації пристрою, а значить, що вплив навколишнього середовища на комплектуючі зростає. Смартфон постраждає і від спеки, і від холоду. Безумовно, в корпус потраплять частинки пилу та дрібного сміття, що теж не піде йому на користь.

Через деформації корпусу комплектуючі всередині смартфона можуть почати стикатися між собою, тертися і, відповідно, швидше зношуватися.

Що загрожує користувачу, який заощаджує на заміні розбитого дисплея?

Якщо крім подряпин та тріщин на екрані є відколи, ймовірність порізати пальці хоч і невелика, але є. Притискаючи смартфон під час розмови, можна натиснути трохи сильніше звичайного і травмувати вухо.

Емоційний дискомфорт при використанні розбитого смартфона складно передати. Кожен раз, взявши в руки пристрій, користувач мимоволі перевіряє, чи не погіршився стан екрану, і засмучується ще більше.

razbityi-ekran-smartfona-3

Як захистити розбитий екран до візиту в сервісний центр?

Якщо оперативно проблему вирішити не вдається, необхідно максимально захистити розбитий гаджет від зовнішніх факторів. У цьому допоможуть вологозахищені чохли та міцне захисне скло. З таким оздобленням можна протриматися кілька днів до усунення неполадки. Якщо ж смартфон хоча б пару тижнів був розбитий, але не захищений, окислення та корозії компонентів навряд чи вдасться уникнути.

Навіть з чохлом та склом варто утриматися від відвідування ванни з пристроєм, не рекомендують піддавати його сильній трясці, наприклад, в транспорті або під час занять спортом.

Після успішно проведеного ремонту до вас повернеться радість управління улюбленим смартфоном, а пристрій здобуде привабливість і акуратний зовнішній вигляд.

Вгору