Наши контакты

Графік роботиПрийом замовлень Пн.-Нд.:09:00-21:00    Видача замовлень Пн-Пт:11:00-21:00

Чому в Англії один тип зарядок, а у нас інший?

Смартфони та інша електроніка, яка постачається для ринку Великобританії, відрізняється незвичним для українського користувача адаптером живлення. Це пов'язано з особливостями будови розеток Англії, на відміну від українських аналогів, британські мають додаткову систему захисту, яка і відбилася на зовнішньому вигляді зарядного пристрою.

Британська розетка має 3 отвори замість звичних двох, проте верхній елемент конструкції не є провідником електрики.

pochemu-v-anglii-odin-tip-zaryadok-1

Що робити, якщо в комплекті до смартфону пропонується англійська вилка?

Якщо в комплекті з придбаним пристроєм ви бачите трипалу вилку підключення до електроживлення – не турбуйтеся, перехідники для української розетки легко виправлять ситуацію. Аксесуар має мінімальну вагу і розмір, користувачеві досить підключити його до зарядки, і вже сформований «бутерброд» легко суміститься з розеткою українського зразка.

pochemu-v-anglii-odin-tip-zaryadok-2

Як українцю зарядити пристрій в Англії?

Використовувати українські адаптери в Британії можна кількома способами: придбати перехідник з української вилки на англійську або застосувати логіку і під’єднати наш двоштекерний адаптер після нетривалих, але ризикованих танців з бубном.

Перший варіант легко реалізується в будь-якому магазині електроніки. При виборі перехідника не радять заощаджувати, якісний аксесуар забезпечить достатній рівень безпеки та комфорту підключення електроприладів.

pochemu-v-anglii-odin-tip-zaryadok-3

Другий варіант полягає в тому, щоб розблокувати запобіжник розетки довгастим предметом, це може бути пластикова ватяна паличка, пилка для нігтів, викрутка та інше. Щоб відкрити отвори для встановлення адаптера, достатньо вставити предмет у верхній роз'єм – і простір для зарядки стане доступним. Втім, ми не рекомендуємо таке рішення, можливі наслідки не варті заощаджених на перехідникові грошей.

pochemu-v-anglii-odin-tip-zaryadok-4

Вгору