Наши контакты

Графік роботиПрийом замовлень Пн.-Нд.:09:00-21:00    Видача замовлень Пн-Пт:11:00-21:00

Чому магазин не відправляє післяплатою?

Відправлення товару післяплатою – популярна в Україні послуга. Таким чином покупець страхується від шахраїв, отримує можливість оглянути придбання і внести оплату готівкою, якщо такий варіант у клієнта в пріоритеті.

pochemu-magazin-ne-otpravlyaet-nalozhennym-platezhom-1

Негативні сторони оплати післяплатою

Післяплата для покупця – це ілюзія захисту. Послуга збільшує вартість доставки для клієнта, що особливо помітно при замовленні недорогих товарів.

Для продавця накладений платіж – це не тільки затримка отримання оплати, а й складнощі з оформленням посилки, ризики, пов'язані з тим, що клієнт не забере свій товар, і додаткові витрати в разі повернення відправлення в магазин.

Накладений платіж актуальний при взаємодії з неперевіреним продавцем або приватною особою. Інтернет магазин з багаторічною історією має репутацію, фізичну і юридичну адресу, відгуки клієнтів та інше, тому накладений платіж в такій ситуації не доцільний.

Переваги повної оплати при покупці в інтернет магазині

Повна оплата обраного товару або оформлення кредиту/розстрочки на продукцію прискорює процес відправлення покупки, мінімізує витрати на доставку, дозволяє інтернет магазину оптимізувати оборот коштів і встановлювати найпривабливішу для вас ціну.

Взаємна довіра та відкритість покупців і співробітників нашого интернет магазина – це шлях до комфортного і вигідного шопінгу в Україні.

pochemu-magazin-ne-otpravlyaet-nalozhennym-platezhom-2

Наші гарантії безпечного співробітництва

Сплачуючи за товари за умовами інтернет магазину, ви отримаєте абсолютний захист відповідно до Закону України про права споживачів. Маючи необхідні дозвільні документи, ми гарантуємо дотримання законодавства в рамках своєї діяльності.

Купуючи у нас, ви можете бути впевнені в дотриманні процедури обміну/повернення покупки відповідно до закону. Інтернет магазин all-ok працює з 2012 року, за цей час ми ефективно взаємодіяли з тисячами покупців, які підтвердили успіх співпраці позитивними відгуками.

pochemu-magazin-ne-otpravlyaet-nalozhennym-platezhom-3

Вгору