Наши контакты

Графік роботиПрийом замовлень Пн.-Нд.:09:00-21:00    Видача замовлень Пн-Пт:11:00-21:00

Індукційна зарядка: що це і в чому її привабливість?

Бездротова зарядка стала частиною сучасного життя – це зручно, практично та відкриває безліч можливостей перед власниками гаджетів. Ресторани швидкого харчування, аеропорти, зони відпочинку все частіше обладнують індукційними панелями, щоб будь-хто охочий зміг зарядити свій гаджет без проводів та обмежень.

Бездротова зарядка – практично стандарт для сучасних гаджетів середньої або високої цінової категорії. Присутність такого методу поповнення енергії полегшить власнику гаджету життя та позбавить хоча б від частини кабелів, які нас оточують сьогодні.

indukcionnaya-zaryadka-1

Як працює бездротова зарядка?

У смартфоні чи аксесуарі з підтримкою бездротової зарядки та в зарядному пристрої вмонтовані індукційні котушки. Під час підключення аксесуару до електроживлення він утворює магнітне поле, потрапивши в яке гаджет почне поповнювати заряд.

Бездротова зарядка не забезпечує 100% ККД, він досягає лише 75-80%, це зумовило різницю в часі між дротовим та бездротовим способом.

У разі якщо смартфон не підтримує цю технологію, а йти в ногу з часом хочеться, виробники аксесуарів пропонують купити чохол з індукційною котушкою, щоб користуватися зарядкою без дротів. Такі чохли зазвичай досить тонкі, їх зручно використовувати в повсякденному житті.

Переваги бездротової зарядки

Ключовою перевагою використання індукційної системи для зарядки є комфорт поповнення енергії, відсутність кабелів в полі зору та естетика цього процесу. Зарядний пристрій виглядає як стильний футуристичний аксесуар, яким можна прикрасити і робочий стіл, і тумбочки, а деякі виробники вбудовують зарядну панель навіть в елементи меблів.

indukcionnaya-zaryadka-2

Універсальність такого аксесуара назавжди позбавить власника смартфона від пошуків потрібного кабелю, адже сьогодні актуальні 3 різновиди роз'ємів і шанс знайти відповідний штекер досить невеликий. Неважливо, Lightning, microUSB або Type-C підтримується на вашому пристрої, бездротова зарядка передасть гаджету енергію без посередника.

Особливості бездротового поповнення енергії

Магнітне поле має досить малий радіус дії, тому відстань від смартфона до джерела живлення не повинна перевищувати 3-5 см. Це ускладнює використання гаджета під час поповнення енергії, проте, ви все ще можете зняти смартфон з зарядної платформи, скористатися ним і повернути у вихідне становище для обміну енергією.

Вгору