Наши контакты

Графік роботиПрийом замовлень Пн.-Нд.:09:00-21:00    Видача замовлень Пн-Пт:11:00-21:00

Глобальна версія смартфона Xiaomi можлива навіть тоді, коли на коробці це не вказано

Xiaomi ефективно сегментує ринок збуту своїх продуктів, створюючи локалізовані пропозиції для регіону постачання, враховуючи дотримання законодавства країни та орієнтуючись на потреби користувачів. Сьогодні Xiaomi виробляє гаджети для Європи, Китаю, Індії та інших країн. Для продажу всередині китайського ринку пристрої отримують власний набір сервісів, необхідні мови та підтримку стандартів стільникового зв'язку, що діють в країні.

globalnaya-versiya-smartfona-xiaomi-1

Відмінності Global Version і Global ROM

На відміну від китайських версій, глобальні, або Global Version, пропоновані на експорт, отримують відповідний набір програм, актуальний зарядний пристрій і багатомовність. Купівля китайської версії смартфона потребує від власника самостійного розблокування завантажувача і встановлення локалізованого ПЗ, яке принесе вибір мовних налаштувань, сервіси Google і здатність гаджета до оновлення операційної системи.

Глобальну версію смартфона на коробці маркують відповідним написом, а модель та інформація про пристрій публікуються англійською мовою. Проте відсутність цих моментів на коробці ще не свідчить про проблеми з пристроєм.

globalnaya-versiya-smartfona-xiaomi-2

Смартфони з категорії Global ROM – це апарати, які випускалися для внутрішнього ринку, але зі встановленою глобальною прошивкою та сервісами Google. Вилка в цьому випадку буде китайською, але перехідник легко вирішить цю проблему.

Переваги глобальної прошивки смартфонів Xiaomi

Розблокований завантажувач і встановлена ​​багатомовна прошивка дозволяють комфортно використовувати смартфон в Україні та працювати в стільникових мережах усіх поколінь. Крім цього, користувач може розраховувати на оновлення по повітрю і розширені можливості для власників облікового запису Google.

globalnaya-versiya-smartfona-xiaomi-3

Вгору