Наши контакты

Графік роботиПрийом замовлень Пн.-Нд.:09:00-21:00    Видача замовлень Пн-Пт:11:00-21:00

Для чого смартфону кілька камер?

Рівень камери – один з ключових критеріїв оцінки для тих, хто обирає новий смартфон. Разом з мінімальною товщиною корпуса, сучасний гаджет повинен мати прогресивні функції камери. Основними напрямками розвитку модулів були обрані зменшення значення світлосили, збільшення кута огляду та роздільної здатності. Використання одного модуля з варіативною світлосилою призвело до нюансів з автофокусом, а великі можливості масштабування зменшували кут огляду.

huawei-p30-pro-camera

Історія подвійних камер в мобільних телефонах

Щоб забезпечити користувача максимально якісною камерою, було вирішено встановити функціональний об'єктив на смартфон Samsung Galaxy S4 Zoom. Він дозволяв налаштовувати фокусну відстань та світлосилу, проте розміри та форма цього гаджета більше нагадували фотоапарат, ніж смартфон.

Першим гаджетом, який отримав 2 камери ще в 2007 році, став Samsung B710, в 2011 вийшли апарати HTC Evo 3D та LG Optimus 3D. Ці пристрої використовували два об'єктиви для запису об'ємного контенту.

Сучасні камери та їхні особливості

Прогрес в якості мобільного фото було досягнуто шляхом встановлення декількох камер для різних завдань. Сьогодні ми можемо побачити пристрої, де один модуль має мінімальне значення світлосили, інший орієнтований на створення ширококутних знімків, третій відповідає за наближення об'єктів та стабілізацію.

Використання декількох об'єктивів в камері смартфону позитивно позначається на фокусуванні, чіткості знімку та відкриває нові можливості для створення художніх кадрів.

samsung-galaxy-s10e-camera

Чому смартфони з декількома камерами коштують недешево?

Використання кількох модулів вимагає від виробника певних витрат: крім вартості додаткового об'єктива, необхідно провести ще калібрування камери, адаптацію ПО для коректної роботи вузла та багато іншого.

Перегони кількості камер в смартфонах серед виробників – це не тільки маркетинг. Кожен зі встановлених модулів несе свою користь для власника, тому можна припустити, що і на встановленні трьох об'єктивів творці смартфонів навряд чи зупиняться, а фотографії, зняті на смартфон, стануть ще ближче до професійних знімків.

Якщо ви ведете власний блог або цікавитеся фотографією, вам варто купити смартфон з подвійною чи потрійною камерою, щоб вивести свої кадри на новий рівень якості. У нашому асортименті такі девайси представлені топовими рішеннями або бюджетними моделями. Обирайте оптимальний варіант – і круті фотографії стануть вашою візитною карткою в мережі.

Вгору