Наши контакты

Графік роботиПрийом замовлень Пн.-Нд.:09:00-21:00    Видача замовлень Пн-Пт:11:00-21:00

Майбутнє вже тут - Samsung Galaxy S10 отримає вбудований в дисплей сканер відбитків пальців

Попит на флагмани Samsung 2018 року остаточно не виправдав очікувань компанії, і тому, творці Samsung Galaxy S10 планують порадувати споживачів відразу декількома значними доповненнями. Одним з цих доповнень буде вбудований ультразвуковий сканер для відбитків, який нам обіцяли презентувати ще в попередній моделі. Технологія дозволить забезпечити як повне, так і часткове обмеження доступу до окремих файлів і додатків. Galaxy S10 стане першим володарем екранного сканера з усієї модельної лінії.

galaxy-s10-rumor-fingerprint-new-screen-over-600-ppi

Потрійна камера і 3D сенсор для розпізнання особи

Потрійна камера не є новинкою в світі смартфонів, і вже була раніше представлена ​​китайською компанією Huawei в гучному флагмані Huawei P20 Pro. Але Samsung не збираються поступатися конкурентам, і теж мають намір оснастити Galaxy S10 основною камерою, що включає три модулі. Детальні технічні характеристики камери поки не представлені широкому огляду, але творці заявляють, що нова конфігурація камери не тільки підвищить якість фотографій, а й зробить можливим створювати 3D контент і працювати з ефектами доповненої реальності.

Також в Samsung Galaxy S10 може з'явитися функція тривимірного розпізнавання особи користувача. Даний функціонал стане хорошим доповненням до вбудованого сканера відбитків. Таке поєднання дозволить користувачеві максимально захистити свою особисту інформацію.

samsung-galaxy-s10-3

Нова начинка в безрамному корпусі

На вбудованому в дисплей сканері відбитків південнокорейські інженери не зупинилися. Щоб повністю «вийти за рамки» корпорація Samsung вже давно працює над впровадженням розмовного динаміка, фронтальної камери, і інших компонентів лицьовій частині прямо в екран мобільного пристрою. Таким чином, користувачі Galaxy S10 зможуть отримати повністю безрамковий дисплей, який буде займати практично всю передню частину смартфона.

На даний момент в мережі мало інформації про Galaxy S10, яку можна було б підтвердити офіційно. Тому оцінити всі принади смартфона можна буде не раніше презентації, яка призначена на початок 2019 року.

samsung-galaxy-s10-4

Вгору