Наши контакты

Графік роботиПрийом замовлень Пн.-Нд.:09:00-21:00    Видача замовлень Пн-Пт:11:00-21:00

Блокує Xiaomi встановлення глобальної прошивки на китайскі версії своїх смартфонів?

Ні для кого не секрет, що дуже часто в Китаї смартфони коштують значно дешевше, ніж за його межами, особливо це актуально для апаратів так популярного у українців бренда Xiaomi. Але зараз сьогодні на форумах в інтернеті користувачі смартфонів Xiaomi стали активно обговорювати нову горячу тему - неможливість встановлення глобальної версії програмного забезпечення MIUI на китайські версії пристроїв (і навпаки).

MIUI-10-Xiaomi

Пізніше з'ясувалося, що виник конфлікт і насправді немає ніяких глобальних змін у цьому плані - смартфони Xiaomi, будь то китайські або міжнародні версії, можна попередньо перепрошивати.

На форумах повідомляється, що проблеми спостерігаються на декількох моделях при поверненні з останньої версії MIUI 10 на більш старі версії прошивки. Тож, можна з великою упевненістю стверджувати, що ця ситуація пов'язана з функцією анти-відкликання, дебютуючи в MIUI 10 і призначеної для підвищення загальної стабільності та безпеки роботи пристроїв. Нагадаємо, анти-відкат в MIUI 10 є повним аналогом функції Rollback Protection в Android 9.0 Pie. Ця функція не дає повернутись на більш старе програмне забезпечення. Раніше Xiaomi додала цю функцію для Redmi 6 Pro і Mi 6X в рамках оновлення до MIUI 10.

Вгору