Наши контакты

Графік роботиПрийом замовлень Пн.-Нд.:09:00-21:00    Видача замовлень Пн-Пт:11:00-21:00

Apple презентували світу новоспечену iOS 12

Четвертого червня 2018 року Apple презентували на всесвітній огляд своє нове творіння - вдосконалену версію відомої операційної системи iOS 12. Презентація пройшла на конференції Worldwide Developers Conference в Каліфорнії. За словами представників Apple, iOS 12 вийде вже у вересні 2018. А поки розглянемо, чим же нас зможе порадувати нова операційна система.

Продуктивність

IOS12_6

Розробники доклали максимально всі можливі ресурси для поліпшення продуктивності системи, і це стало головним козирем iOS 12. На рішення рухатися саме в напрямку продуктивності і оптимізації вплинули численні скарги користувачів, після не зовсім вдалого випуску iOS 11. Вивчивши свої помилки, Apple випустили операційну систему, яка в два рази швидше попередньої версії.

  • Швидкодія додатків збільшена на 40%;
  • Клавіатура реагує швидше на 50%;
  • Час очікування відповіді камери зменшено на цілих 70%.

Робота з тривимірними об'єктами

З виходом iOS 12 користувачі отримають можливість створювати додатки, оптимізовані під 3Д і працювати з тривимірними зображеннями. Так само в систему введено нове розширення для тривимірних об'єктів, яке буде використовуватися в нових програмах (ARKit 2.0, Measure і ін.)

FaceTime - групові відео дзвінки до 32 учасників

Даний функціонал Apple обіцяли впровадити ще в попередній версії. За заявами виробника додаток повиннен був підтримувати відео конференц-зв'язок груп з 4-х чоловік, але обіцянку так і не втілили в реальність. Щоб виправити ситуацію, в iOS 12 був доданий FaceTime з можливістю створення каналів до 32 учасників.

Апгрейд Siri - введений режим «Швидкі команди»

Siri в iOS 12 тепер підтримує режим «Швидкі команди», функціонал яких заздалегідь визначається користувачем в налаштуваннях. Деякі стандартні програми 12-ї версії вже йдуть з налаштованим режимом «Швидкі команди». Так само приємно зауважити, що вже з першої бета-версії iOS 12 режим підтримує російську мову.

IOS12_7

Що з фото та відео?

В даному напрямку в iOS 12 додана можливість редагування фотографій і відео перед відправкою в повідомленні. Так само для зручності був змінений функціонал фотогалереї - тепер користувач має можливість швидко пересилати своїм знайомим і близьким цілі альбоми фотознімків.

Наближені до реальності аватари і нові анімодзі

Анімованих персонажів тепер більше - сімейство поповнилося коалою, тиранозавром, привидом і тигром. Крім цього на iPhone X тепер будуть додані так звані мімодзі - це мультяшні герої, змальовані з особи користувача.

IOS12_8

Які пристрої зможуть підтримувати нову iOS

Що стосується пристроїв, то встановити iOS 12 можна на будь-яку модель, починаючи з iPhone 5s і iPad mini 2. Із серії iPod touch в офіційному списку сумісності гаджетів, заявлена тільки модель iPod touch шостого покоління.

IOS12_9

Вгору