Через постійне вимкнення електроенергії можемо не одразу відповісти на дзвінок, але обов`язково Вам перетелефонуємо
Або напишіть нам у месенджери: Telegram Viber

Наши контакты

Графік роботиПрийом замовлень Пн.-Сб.:09:00-21:00

Історія розвитку виробництва Xiaomi в Індонезії

Зі зростанням популярності смартфонів середньої та мінімальної вартості компанія Xiaomi ще у 2017 році частково перенесла виробництво в Індонезію. Такий хід дозволив компанії збільшити кількість випущених одиниць, здешевити збірку і захопити ринок гаджетів на етапі розвитку.

Спочатку виготовлення електроніки в Китаї було вигідним для компанії, і світові бренди переносили заводи в Піднебесну, а зараз навіть китайські постачальники знаходяться в пошуках ще більш дешевої робочої сили.

Одним з факторів, що впливають на перенесення потужностей з Китаю, називають труднощі у відносинах з Америкою і проблеми з постачанням комплектуючих зі штатів в Піднебесну. З огляду на складність ситуації, Xiaomi хоче убезпечити себе від можливих санкцій з боку країни-постачальника комплектуючих.

istoriya-razvitiya-proizvodstva-xiaomi-v-indonezii-1

Індонезія – ринок електроніки, що розвивається

Індонезія – одна з найбільш густонаселених країн, цим можна пояснити невисоку вартість робочої сили та активний попит на продукцію китайського гіганта. Населення країни перевищує 250 мільйонів чоловік, тобто, конкуренція за робочі місця та цікавість до якісних, але доступних смартфонів досить висока.

Виготовлення смартфонів Xiaomi в Індонезії почалося з популярної колись моделі Redmi 4A, яка завоювала визнання завдяки оптимальним характеристикам і вигідній вартості. Сьогодні кількість випущених смартфонів перевалила за 10 мільйонів, в країні працює понад 40 офіційних магазинів бренду, активно розвиваються онлайн продажі пристроїв з логотипом Xiaomi. На виробництві залучено понад 1000 співробітників, які зайняті в контролі якості, збірці та упаковці продукції. Зараз понад 90% пристроїв для ринку Індонезії виробляється всередині країни.

istoriya-razvitiya-proizvodstva-xiaomi-v-indonezii-2

Вгору